Учители

 
 
Руслана Андреевна Илиева- Педагогически съветник
Таня Илиева Чолева- Логопед
Милена Петкова Баздрагянова- Ресурсен учител
Таня Йорданова Йорданова- Начален учител
Женя Димитрова Кочева- Начален учител
Светлана Василева Малючка- Начален учител
Илонка Стефанова Узунова- Начален учител
Рая Емилова Сандева- Начален учител
Надя Георгиева Димитрова- Начален учител
Ванчо Митков Узунов- Начален учител
Ася Николова Миленкова- Начален учител
Вероника Христова Гиздова- Учител ЦДО
Силвия Кирилова Иванова- Учител ЦДО
Калина Валериева Миленкова-Накова- Учител ЦДО
Даниела Германова Илиева- Учител ЦДО
Рени Бисерова Крушова- Учител ЦДО
Йорданка Димитрова Царевска- Учител ЦДО
Надежда Георгиева Атанасов- Учител ЦДО
Свободка Георгиева Зашева- Учител ЦДО
Костадин Симеонов Михов- Учител ЦДО
Ели Христова Бундова- Английски език в начален етап
Елеонора Владимирова Лазарова- Английски език в начален етап, Френски език
Дияна Великова Парахулева- Български език и литература
Красимира Благоева Сидерова- Български език и литература
Виолета Благоева Узунова- Български език и литература
Жана Щилиянова Лалева- Руски език, Технологии и предприемачество
Алевтина Валериевна Минчева- Руски език
Пенка Иванова Ангелова- Английски език
Румяна Валентинова Величкова-Попова- Английски език
Росица Емилова Петрова-Чанева- Английски език
Иван Димитров Дерменджиев- Английски език
Димитрина Николова Петрова- Математика
Любима Нанчова Делиова- Математика
Криста Методиева Механджийска- Информационни технологии
Катя Славова Костова-Ваканина- Информационни технологии
Нела Стоянова Богданска- Физика и астрономия, Математика, ИТ
Силвия Симеонова Иванова- Химия и опазване на околната среда, БЗО
Роза Атанасова Ячкова- История и цивилизации
Елена Бориславова Петрова- География и икономика, Философия
Елена Василева Марчева- Музика
Галина Славчова Хаджийска- Физическо възпитание и спорт
Божидар Кирилов Николов- Физическо възпитание и спорт, БДП, ГЗ
Марияна Христова Бадинска- Физическо възпитание и спорт
Илияна Кирилова Руйкова- Изобразително изкуство



Авторски права © 2022 СУИЧЕ "Св. Климент Охридски" - Благоевград. Всички права запазени!
Powered by DELL PowerEdge T20 and Vivacom FiberNet

Време за изпълнение:0.1336 сек.,0.0369 от тях за заявки.БД заявки:18. Сървър памет:2,319kb